Zber kefiek

Zber kefiek pre školy zapojené do projektu Eko Alarm

Školám, ktoré boli vybrané do pilotného ročníka projektu Eko Alarm, ponúkame možnosť získať koše na triedený odpad aj do šatní, kabinetov, zborovne či iných priestorov.

Ako na to? Za každých 100 akýchkoľvek vyzbieraných zubných kefiek od nás získate jeden kôš. Takéto koše však vieme vyrobiť len z kefiek CURAPROX. Kefky iných značiek sa recyklujú oveľa ťažšie. No sľubujeme, že ani tie neskončia na skládke.

Aby sme nevytvárali zbytočný odpad, kefky nám posielajte v CURAPROX a NE-CURAPROX „Večných vreciach“, v ktorých sme Vám poslali koše do tried. Pred zaslaním vriec a v prípade otázok nás kontaktujte na zberkefiek@curaprox.sk.

Kefky posielajte najneskôr do konca marca 2019. Posledné várky košov expedujeme v apríli 2019. Detailné pravidlá zberu kefiek pre školy zapojené do projektu Eko Alarm nájdete TU.

 

 

 

Zber kefiek pre školy, ktoré nie sú zapojené do projektu Eko Alarm 

Nestihli ste sa ako škola zapojiť do projektu, no chceli by ste s nami zbierať kefky?

Príďte si do najbližšieho CURAPROX Smile Shopu pre boxy na zber kefiek, ku ktorým dostanete aj návleky na rozlíšenie zberu CURAPROX a ne-CURAPROX kefiek. Ak to k nám máte ďaleko, pokojne si vyrobte vlastné zberné nádoby.

Za každých 50 vyzbieraných kefiek akejkoľvek značky, ktoré prinesiete do CURAPROX Smile Shopu, vám darujeme dve kefky CURAPROX bez obalu. 

A prečo kefky zbierame oddelene? Koše sa dajú vyrábať len z kefiek CURAPROX, no sľubujeme, že o kefky iných značiek sa dobre postaráme a určite neskončia na skládke.

Čím viac kefiek vyzbierame, tým viac pomôžeme životnému prostrediu.